Libramentum » Projekty »

Dokončili jsme

Dokončili jsme

Kompletní výměna střešní krytiny rodinného domu

Kompletní výměna střešní krytiny rodinného domu

Na přání zákazníka jsme zrealizovali opravu střechy na rodinném domě v Ústeckém kraji..
více o projektu
Rekonstrukce střechy Rodinného domu s výměnou oken

Rekonstrukce střechy Rodinného domu s výměnou oken

Realizace kompletní rekonstrukce střechy a výměna oken na přání klienta v obci blízko Velkých Opatovic u Jevíčka.
více o projektu
Kompletní rekonstrukce Rodinného domu v Prostějově

Kompletní rekonstrukce Rodinného domu v Prostějově

Podíleli jsme se na kontrole a zajištění kompletní rekonstrukce rodinného domu klienta, který koupil starší nemovitost v původním stavu s cílem komplexní rekonstrukce pro následný prodej nebo pronájem. Nemovitost prošla kompletní obnovou, vyjma střešní krytiny. Kompletně byly zrekonstruovány podlahy, omítky, výplně oken, vnitřní omítky a nové příčky, elektro a vodoinstalace, fasáda a také obtížná nová kanalizační přípojka. Naším úkolem bylo zajistit jednotlivé skupiny subdodavatelů služeb a zajistit aby v termínech a požadované kvalitě odvedly své práce. Vše se podařilo a majitel svoji novou nemovitost úspěšně prodal. Rozsah prací: - vodo, topo, elektro - kanalizační přípojka - výměna okenních a dveřních výplní - demoliční práce - odvoz suti a odpadu - oprava obecní cesty - omítky, sadrokartonářské práce - podlahové práce, položení podlah a zateplení - zateplení nemovitosti a finální fasáda - stavební dozor
více o projektu
Oprava střechy rodinného domu

Oprava střechy rodinného domu

Pomocí prověřeného subdodavatele jsme zajišťovali opravu krovu a kompletní výměnu střešní krytiny na rodinném domě. Původní tašková krytina byla komplexně nahrazena novou tvarovanou plechovou krytinou včetně svodů dešťové vody.
více o projektu
Výstavba kancelářské buňky v hale a výměna oken

Výstavba kancelářské buňky v hale a výměna oken

Zprostředkování realizace výstavby kancelářského objektu, buňky, uvnitř výrobní haly. Projekt realizujeme na přání mladé rozrůstající se firmy. Základním požadavkem bylo vytvoření odděleného kancelářského prostoru od prašné dílny, dále šatny, koupelny a WC. Realizace projektu je zajišťována subdodavatelskou firmou zabývající se stavebními pracemi.
více o projektu
Rekonstrukce Rodinný dům

Rekonstrukce Rodinný dům

Pro soukromého investora jsme zajišťovali rekonstrukci rodinného domu (budova bývalé evangelické školy) v Jihomoravském kraji. Jednalo se o rozsáhlou vnitřní rekonstrukci, kdy bylo nutné udělat kompletní rozvody elektřiny, vody, odpadů, dále omítky, snížení stropů, výměna oken a dveří, vybudování 4 sociálních zařízení a kompletní uvedení stavby do provozu. Za pomocí subdodavatelů a prověřených řemeslníků jsme úspěšně veškeré interiérové práce zvládli v termínu a majitel mohl objekt začít úspěšně pronajímat. Poslední prací která je plánována na jaro 2018 je zateplení, nová fasáda a drobné terénní úpravy.
více o projektu
Rodinný dům (2 -4 x bytová jednotka)

Rodinný dům (2 -4 x bytová jednotka)

Rekonstrukce rodinného domu v městě Prostějov. K nemovitosti byla zpracována projektová dokumentace na výstavbu druhého patra. V součastností proběhla rekonstrukce stávajícího stavu spodního patra, v současnosti se realizuje rozšíření o druhé patro s další bytovou jednotkou, popřípadě 2 bytovými jednotkami. Nemovitosti byla koupena v původním stavu. V roce 2016 došlo k rekonstrukci vnitřních prostorů původní části (nové betonové podlahy, výměna oken, nový systém topení a ohřevu vody, rekonstrukce stěn, nové sociální zařízení, elektroinstalace a modernizace původních prostor. Dále byla provedena demolice přistavených objektů. V roce 2017 byla zhotovena základní deska a hrubá stavba přístavby spodního patra, v případě příznivého počasí bude celá stavba druhého patra dokončena do konce roku 2017 a v zimních měsících proběhnou dokončovací práce v interieru. Nemovitost je umístěna v lukrativní lokalitě v těsné blízkosti parku a centra města. To z nemovitosti činí zcela ojedinělou možnost bydlení.
více o projektu