Libramentum » Projekty » Dokončené »

Rekonstrukce RD Mělník

Rekonstrukce RD Mělník

Rekonstrukce RD Mělník
Rekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD MělníkRekonstrukce RD Mělník

Na konci roku 2023 jsme převzali projekt s realizací prodeje rodinného domu v královském městě Mělník. Objekt procházel dlouhou dobu problematikou užívání bez právního důvodu osobami, které odmítali nemovitost opustit. S ohledem na komplikovanost a dotažení celé věci, a dispozici s volnými zdroji jsme projekt namísto rychlého prodeje částečně zrekonstruovali a připravili na profesionální prodejní exit.

Nemovitost jsme převzali ve stavu, kdy již sice byla exekučně vyklizena od neoprávněných osob, avšak vzápětí došlo neznámou osobou ke vniknutí do objektu, kdy bylo poškozeno topení, vodovodní rozvody a odcizeny některé součásti, např. motor na posuvnou bránu. V období mrazů je to nepříjemná komplikace, která může napáchat značné další škody. Vše jsme však rychle zvládli opravit a pustili se do zásadnějších prací, jako bylo dokončení fasády nemovitosti, odstranění stromů a keřů z pozemku, které narušovaly image domu, oprava balkonu, podlah, zábradlí, drobné SDK konstrukce, malování a celkové vyčištění domu od následků původních obyvatel, kteří za sebou zanechali krom drobností například i vrak obytného vozu na pozemku. Některé operace tak vyžadovali i potřebnou techniku. Vše jsme však hned začátkem roku naplánovali a smluvně ošetřili realizační partnery, aby průběh byl co nejlepší. Překvapením bylo, že jsme vše zvládli do termínu bez jakýchkoliv výhrad. Aktuálně připravujeme nemovitost na prodej a realizaci zisku.

Výsledek intenzivní práce si můžete prohlédnou v samostatném projektu Prodej RD Mělník, kde budeme pracovat na dosažení co nejlepšího prodejního výsledku.

Status: realizovaný

Realizace: 03/2024 - 05/2024

současná cena projektu: 900 000 Kč

Lokalita: Mělník