Libramentum » Projekty » Dokončené »

Pronájem bytu v Prostějově blízko centra a parku

Pronájem bytu v Prostějově blízko centra a parku

Pronájem bytu v Prostějově blízko centra a parku
Pronájem bytu v Prostějově blízko centra a parkuPronájem bytu v Prostějově blízko centra a parkuPronájem bytu v Prostějově blízko centra a parkuPronájem bytu v Prostějově blízko centra a parkuPronájem bytu v Prostějově blízko centra a parkuPronájem bytu v Prostějově blízko centra a parkuPronájem bytu v Prostějově blízko centra a parkuPronájem bytu v Prostějově blízko centra a parkuPronájem bytu v Prostějově blízko centra a parkuPronájem bytu v Prostějově blízko centra a parkuPronájem bytu v Prostějově blízko centra a parkuPronájem bytu v Prostějově blízko centra a parkuPronájem bytu v Prostějově blízko centra a parkuPronájem bytu v Prostějově blízko centra a parku

V zastoupení majitele nabízíme pronájem prostorné bytové jednotky, která se nachází v rodinném domě ve velmi žádané a klidné exkluzivní lokalitě města Prostějova. Sousední blízkost rozsáhlého parku nabízí diskrétní bydlení v blízkosti přírody s veškerým dostupným komfortem, který zajišťuje blízkost nedaleko vzdáleného centra. Toto krásné bydlení ocení především rodiny s dětmi.

Dispozice 3+kk. Výměra 85 metrů čtverečních.


Rodinný dům, v němž se byt nachází, je cca 8 minut chůze od centra města.
V blízkosti nabízeného bytu se taktéž nachází škola, školka, obchodní centrum, park s dětským hřištěm dále např. obchodní pasáž Anděl, Lidl, Pennymarket a Billa.

Parkovat je možno naproti domu na silnici.
Byt je částečně vybavený k dispozici kuchyňské spotřebiče jako myčka, mikrovlnka, lednice, pečící trouba a indukční sklokeramická varná deska.
Volný k nastěhování od 1. 12. 2022

Měsíční nájemné činí 19.000,- Kč. Nájem je fixní. Cena obsahuje: pronájem bytu, služby a internet.
Kauce je stanovena na 38.000,- Kč.
Při nastěhování je rovněž požadován jeden nájem dopředu.
Provize zprostředkovateli činí 15.000,- Kč včetně DPHDomluvení prohlídky na čísle +420 704 755 150 nebo emailu koudelka@libramentum.cz

Status: realizovaný

Realizace: 01/12/2022

současná hodnota nemovitosti: 19 000 Kč

Lokalita: Prostějov