Libramentum » Projekty » Dokončené »

Výstavba kancelářské buňky v hale a výměna oken

Výstavba kancelářské buňky v hale a výměna oken

Výstavba kancelářské buňky v hale a výměna oken
Výstavba kancelářské buňky v hale a výměna okenVýstavba kancelářské buňky v hale a výměna okenVýstavba kancelářské buňky v hale a výměna okenVýstavba kancelářské buňky v hale a výměna okenVýstavba kancelářské buňky v hale a výměna okenVýstavba kancelářské buňky v hale a výměna okenVýstavba kancelářské buňky v hale a výměna okenVýstavba kancelářské buňky v hale a výměna okenVýstavba kancelářské buňky v hale a výměna okenVýstavba kancelářské buňky v hale a výměna okenVýstavba kancelářské buňky v hale a výměna okenVýstavba kancelářské buňky v hale a výměna okenVýstavba kancelářské buňky v hale a výměna okenVýstavba kancelářské buňky v hale a výměna okenVýstavba kancelářské buňky v hale a výměna okenVýstavba kancelářské buňky v hale a výměna oken

Na základě přání mladé výrobní firmy jsme zajišťovali výstavbu sociálního zázemí a administrativního zázemí ve výrobní hale.
V první etapě jsme vybudovali přízemní buňky, sloužící jako šatny pro zaměstnance, menší jídelna a koupelna s WC.
Následně byl dán požadavek na vybudování horního patra slouží jako administrativní zázemí pro mistry a programátory výroby.
Součástí výstavby zázemí byly i další dílčí práce. Zajišťovali jsme výměnu oken v části výrobní haly, kdy byla namísto starých netěsných oken, instalována moderní plastová okna s bezpěčnostními výplněmi a osazena reklamou společnosti. Dále jsme zajišťovali ve spolupráci s prověřenými partnery rozvody vzduchu, vody, nové osvětlení a renovaci podlah.

Status: realizovaný

Realizace: 08/2017 - 09/2019

současná cena projektu: 350 000 Kč

Lokalita: Prostějov