Libramentum » Projekty » Realizujeme »

Rodinný dům Vyškov

Rodinný dům Vyškov

Rodinný dům Vyškov
Rodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům VyškovRodinný dům Vyškov

Rodinný dům se nachází v žádané lokalitě Dědice, což je připojená součást města Vyškova, který je velmi atraktivním městem na Moravě a dnes vzhledem k cenové politice bytů v Brně, směřuje za levnější alternativou bydlení řada obyvatel právě do tohoto města. Město Vyškov je také skvělým rozcestníkem pro rychlostní propojení na několik moravských klíčových obcí. Dům se nachází v klidné ulici Mánesova, která je kolmo přilehlá jedné z příjezdových cest do Vyškova. Nemovitost je velmi dobře udržovaná, a to i přes svůj původní stav, který bude třeba zmodernizovat. Nikde jsme nezaznamenali vlhkost ve zdech, či průsaky střešní krytinou. Kromě přízemního patra nemovitost disponuje i 1 NP s poměrně nízkým stropem, a proto bude potřeba první patro při výměně střechy zvýšit. K nemovitosti jsou připojeny hospodářské budovy, ze kterých plánujeme vytvořit garáže, do kterých se noví obyvatelé dostanou průjezdem z ulice. Přízemí nemovitosti bude patřit k prvnímu bytu. Horní patro pak nabídne velký prostorný byt s terasou s možností rozdělení na dva menší byty. K oběma bytům bude náležet rozdělený pozemek, ať už pro zahradničení a nebo rekreaci.

Nemovitost je velmi podobná projektu v Prostějově, nejen shodou ulic, ale i dispozicí domu. Na projektu v Prostějově došlo k podobnému rozdělení nemovitosti, avšak u současné nemovitosti je větší pozemek a dlouho jsme vedli diskusi nad tématem zachování průjezdu.

Po rekonstrukci by měla být nemovitost zajímavou investicí pro ty, kteří se nebojí investovat ať už vlastní nebo bankovní peníze do projektu, ve kterém mohou bydlet a získat tak městské bydlení s prvky vesnice a zároveň pronajímat spodní část domu tak, aby příjem z pronájmu například pokrýval splátku úvěru v bance, odpovídající svou jistinou hodnotě domu. Přesně tento model se podařilo dosáhnout právě i v Prostějově. Takové projekty kombinují možnost pasivního příjmu s přímým dohledem a tím pádem efektivní investici.

Status: nový

Realizace: 04/2021

budoucí cena nemovitosti: 16 000 000 Kč

Lokalita: Vyškov