Libramentum » Projekty »

Právě realizujeme

Právě realizujeme

Rodinný dům Vyškov - podepsána rezervace!

Rodinný dům Vyškov - podepsána rezervace!

Rodinný dům nedaleko centra Vyškova, nabízí díky své lokalitě především klid. Tento objekt nás zaujal nejen svým stářím a lokalitou, ale i možností zvednutí střechy a vybudování druhého patra. Vzhledem k tomu, že se nachází v blízkosti centra města, má i krásnou a prostornou zahradu. V současné době máme podepsanou rezervaci.
více o projektu
Rodinný dům v Hrubčicích

Rodinný dům v Hrubčicích

Provádíme analýzu rodinného domu v Hrubčicích u Prostějova. Stejně jako naše ostatní vyhlídnuté projekty i tento objekt nabízí širokou škálu řešení. K domu náleží i hezká zahrada a i přestože nepatří k těm největším, nabízí stále dost místa pro pěstování či rekreaci. V současné době analyzujeme, zda je objekt, který je vystaven z nepálených cihel, vhodný k rekonstrukci či k demolici.
více o projektu
Rodinný dům Ptení

Rodinný dům Ptení

Právě analyzujeme vhodnost investice nákupu RD v blízkosti Prostějova. V tomto objektu by bez závažnějších úprav, bylo možno vybudovat dvě bytové jednotky. Dům se nachází v krátké dojezdové vzdálenosti od Prostějova. V závislosti na současném stavu dům probíhá kalkulace, zda je tento dům vhodný pro investici nebo pro rodinné bydlení. Vzhledem k tomu, že pozemek domu je jen v rámci dvoru a dům je bez zahrady, nabízí se spíše možnost bytových jednotek, než bydlení pro rodinu.
více o projektu
Rodinný dům Brodek u Konice

Rodinný dům Brodek u Konice

Právě analyzujeme nákup rodinného domu v Brodku u Konice. Brodek u Konice je v dobré dojezdové vzdálenosti od Prostějova a případně pár minut cesty do Konice. V tomto objektu lze vybudovat oddělené dvě bytové jednotky, přičemž jedna z nich by byla ve spodním patře neboli přízemí a druhá bytová jednotka by se nacházela v poschodí. V současné chvíli jednáme o ceně s majiteli, ale i se sousedem, zda nám umožní přístup na jeho část pozemku, jakožto příjezdové cesty, abychom mohli zřídit případné parkování na malém pozemku náležícího k domu.
více o projektu