Libramentum » Naše projekty »

Nerealizované

Nerealizované

Rodinný dům Čelčice

Rodinný dům Čelčice

Rodinný dům v Čelčicích typově vyhovuje našim budovatelským představám. V současném stavu je budova rozestavěna majitelem, který však od rekonstrukce upustil. Dům je vhodný k vybudování dvou bytových jednotek a ve dvorním traktu je případný prostor pro samostatnou bytovou jednotku. K domu náleží i pozemek sousedící s domem, kde by šlo vybudovat další řadový nebo i samostatný dům.
více o projektu
Rodinný dům Dědice

Rodinný dům Dědice

Rodinný dům v dědicích se nachází jen pár ulic od našeho projektu "Vyškov Living" a i proto byl zařazen do výběru nemovitostí. Jeho dispozice je řešena jako dva byty, přičemž jeho stropy s oblouky jsou tak vysoké, že současný majitel vybudoval dělící mezipatro nad místnostmi obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Tímto způsobem vznikla nová podlahová plocha určená zejména ke spánku jakožto ložnice. Vzhledem k nákladnostem případných oprav a současném stavu nemovitosti, jsme zahájili jednání ohledně ceny. Tento rodinný dům se již nenachází v nabídce a byl zakoupen novým majitelem.
více o projektu
Rodinný dům Drahany

Rodinný dům Drahany

Rodinný dům v Drahanech se nachází v solidní dojezdové vzdálenosti od Prostějova. Zvažujeme možnost vybudování bytů v tomto domě. K jednání s majitelem je i pozemek zahrady spojený s pozemkem zahrady domu. Na tomto pozemku by vzhledem k cestě nacházející se za pozemkem šlo vybudovat další dům.
více o projektu
Rodinný dům v Hrubčicích

Rodinný dům v Hrubčicích

Provádíme analýzu rodinného domu v Hrubčicích u Prostějova. Stejně jako naše ostatní vyhlídnuté projekty i tento objekt nabízí širokou škálu řešení. K domu náleží i hezká zahrada a i přestože nepatří k těm největším, nabízí stále dost místa pro pěstování či rekreaci. V současné době analyzujeme, zda je objekt, který je vystaven z nepálených cihel, vhodný k rekonstrukci či k demolici. Po analyzování nemovitosti došlo k nabídce kupní ceny, ale ze strany majitele nemovitosti nebyla naše nabídka akceptována.
více o projektu
Rodinný dům Brodek u Konice

Rodinný dům Brodek u Konice

Právě analyzujeme nákup rodinného domu v Brodku u Konice. Brodek u Konice je v dobré dojezdové vzdálenosti od Prostějova a případně pár minut cesty do Konice. V tomto objektu lze vybudovat oddělené dvě bytové jednotky, přičemž jedna z nich by byla ve spodním patře neboli přízemí a druhá bytová jednotka by se nacházela v poschodí. V současné chvíli jednáme o ceně s majiteli, ale i se sousedem, zda nám umožní přístup na jeho část pozemku, jakožto příjezdové cesty, abychom mohli zřídit případné parkování na malém pozemku náležícího k domu. Po analyzování nemovitosti došlo k nabídce kupní ce ...
více o projektu