Libramentum » Projekty » Dokončené »

Pronájem bytu v Prostějově blízko centra a parku

Pronájem bytu v Prostějově blízko centra a parku

Pronájem bytu v Prostějově blízko centra a parku
Pronájem bytu v Prostějově blízko centra a parkuPronájem bytu v Prostějově blízko centra a parkuPronájem bytu v Prostějově blízko centra a parkuPronájem bytu v Prostějově blízko centra a parkuPronájem bytu v Prostějově blízko centra a parkuPronájem bytu v Prostějově blízko centra a parkuPronájem bytu v Prostějově blízko centra a parkuPronájem bytu v Prostějově blízko centra a parkuPronájem bytu v Prostějově blízko centra a parkuPronájem bytu v Prostějově blízko centra a parkuPronájem bytu v Prostějově blízko centra a parkuPronájem bytu v Prostějově blízko centra a parkuPronájem bytu v Prostějově blízko centra a parku

V zastoupení majitele nabízíme pronájem prostorné bytové jednotky, která se nachází v rodinném domě ve velmi žádané a klidné exkluzivní lokalitě města Prostějova. Sousední blízkost rozsáhlého parku nabízí diskrétní bydlení v blízkosti přírody s veškerým dostupným komfortem, které zajišťuje nedaleko vzdálené centrum. Toto krásné bydlení ocení především mladé páry, ale je určeno i pro menší rodiny.

Dispozice 2+kk o výměře 60 m2.


Rodinný dům, v němž se byt nachází, je cca 8 minut chůze od centra města.
V blízkosti nabízeného bytu se taktéž nachází škola, školka, obchodní centrum, park s dětským hřištěm dále např. obchodní pasáž Anděl, Lidl, Penny Market a Billa.

Parkovat je možno naproti domu na silnici.
Byt je částečně vybavený k dispozici kuchyňské spotřebiče jako myčka, mikrovlnka, lednice, pečící trouba a indukční sklokeramická varná deska.
Volný k nastěhování od 1. 1. 2023

Měsíční nájemné činí 17.000, - Kč. Nájem je fixní. Cena obsahuje: pronájem bytu, služby a internet.
Kauce je stanovena na 34.000, - Kč.
Při nastěhování je rovněž požadován jeden nájem dopředu.
Provize zprostředkovateli činí 15.000, - Kč včetně DPHDomluvení prohlídky na čísle +420 704 755 150 nebo emailu koudelka@libramentum.cz

Status: realizovaný

Realizace: 01/01/2023

hodnota nemovitosti: 17 000 Kč

Lokalita: Prostějov