Libramentum » Naše projekty »

Analyzujeme

Analyzujeme

Rodinný dům Čelčice

Rodinný dům Čelčice

Rodinný dům v Čelčicích typově vyhovuje našim budovatelským představám. V současném stavu je budova rozestavěna majitelem, který však od rekonstrukce upustil. Dům je vhodný k vybudování dvou bytových jednotek a ve dvorním traktu je případný prostor pro samostatnou bytovou jednotku. K domu náleží i pozemek sousedící s domem, kde by šlo vybudovat další řadový nebo i samostatný dům.
více o projektu
Rodinný dům Dědice

Rodinný dům Dědice

Rodinný dům v dědicích se nachází jen pár ulic od našeho projektu "Vyškov Living" a i proto byl zařazen do výběru nemovitostí. Jeho dispozice je řešena jako dva byty, přičemž jeho stropy s oblouky jsou tak vysoké, že současný majitel vybudoval dělící mezipatro nad místnostmi obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Tímto způsobem vznikla nová podlahová plocha určená zejména ke spánku jakožto ložnice. Vzhledem k nákladnostem případných oprav a současném stavu nemovitosti, jsme zahájili jednání ohledně ceny. Tento rodinný dům se již nenachází v nabídce a byl zakoupen novým majitelem.
více o projektu
Rodinný dům Drahany

Rodinný dům Drahany

Rodinný dům v Drahanech se nachází v solidní dojezdové vzdálenosti od Prostějova. Zvažujeme možnost vybudování bytů v tomto domě. K jednání s majitelem je i pozemek zahrady spojený s pozemkem zahrady domu. Na tomto pozemku by vzhledem k cestě nacházející se za pozemkem šlo vybudovat další dům.
více o projektu