Libramentum »

Aktuality

aktuality

Vyškov téměř vyklizen

14/07/2021 - Vyškov téměř vyklizen

Ve Vyškově se nám podařilo z významné části vyklidit nemovitost. Naši borci vyklidili obytné prostory domu a následovat bude vyklizení půdy. Slunce, seno a Vyškov pokračuje a my se nemůžeme dočkat, až si zazpíváme ráno z okna z nádherného domu, který ve Vyškově vybudujeme.

Aktivně pracujeme na našich projektech

12/04/2021 - Aktivně pracujeme na našich projektech

Renek je naším stavebním a realitním specialistou. Aktivně vyhledává a analyzuje investiční příležitosti. Jeho úkolem je vyhledat, posoudit, spočítat a předložit projekt k realizaci. Za pomocí  odborníků z řad statiků, projektantů a subdodavatelů sestavuje cenové propočty a v samotné realizaci projektů dohlíží nad kvalitou a dodržováním standardů stavby. V současné době Renek realizuje projekty Vyškov a Hrubčice.

První část emise prodána

11/04/2021 - První část emise prodána

Dnešním dnem byla prodána startovací část emise Libramentum ve výši 5 mil Kč. Prostředky z této emise plánujeme v nejbližích dnech použít na nákup a rekonstrukci budovy v blízkosti města Prostějov. Bližší informace zveřejníme během následujícíh dnů. Děkujeme všem investorům za projevenou důvěru.  Pokud chcete investovavat také a podílet se na našich projektech, sledujte naše webové stránky, facebook nebo protál www.dluhopisy.cz. Plánujeme další projekty a počítáme se zvýšením limitu emise. 

spuštění nového webu

01/06/2017 - spuštění nového webu

Dnes jsme spustili novou verzi webové prezentace LIBRAMENTUM. Postupně budeme doplňovat informace o naší činnosti.  Doufáme, že se Vám líbí a že pomůže rozvíjet kvalitu naší spolupráce.