Libramentum »

Aktuality

aktuality

Připravujeme nákup dalších dvou nemovitostí

29/10/2021Připravujeme nákup dalších dvou nemovitostí

Aktuálně jsme před nákupem dalších dvou nemovitostí. Rodinný dům ve Slatinkách s nedokončenou rekonstrukcí vnitřních prostor. Rodinný dům v Nivě k rekonstrukci a vybudování 3 bytových jednotek a rozdělení pozemku k vybudování dalšího RD. 

Hledáme manažera pro naše stavby

14/10/2021Hledáme manažera pro naše stavby

CO BUDEŠ DĚLAT: organizovat naše stavby a dohlížet na jejich průběh, vyhledávat a spravovat subdodavatele, komunikovat s obchodními partnery, mejlovat, telefonovat a také běhat po úřadech CO POŽADUJEME: vzdělání či praxi v oblasti staveb (to znamená, že znáš pojmy stavba, rekonstrukce, projekt, a vše co s tím souvisí), akčnost, kreativitu, samostatnost, zodpovědnost, zkrátka nechceme žádné kreatúry CO OD NÁS MŮŽEŠ ČEKAT: práci v dynamickém a perspektivním kolektivu, pravidelnou odměnu vázanou na tvé výsledky, zázemí stabilní společnosti, možná nějaké to auto, telefon či jiný příspěvek

Aktivně pracujeme na našich projektech

12/04/2021Aktivně pracujeme na našich projektech

Renek je naším stavebním a realitním specialistou. Aktivně vyhledává a analyzuje investiční příležitosti. Jeho úkolem je vyhledat, posoudit, spočítat a předložit projekt k realizaci. Za pomocí  odborníků z řad statiků, projektantů a subdodavatelů sestavuje cenové propočty a v samotné realizaci projektů dohlíží nad kvalitou a dodržováním standardů stavby. V současné době Renek realizuje projekty Vyškov a Hrubčice.

První část emise prodána

11/04/2021První část emise prodána

Dnešním dnem byla prodána startovací část emise Libramentum ve výši 5 mil Kč. Prostředky z této emise plánujeme v nejbližích dnech použít na nákup a rekonstrukci budovy v blízkosti města Prostějov. Bližší informace zveřejníme během následujícíh dnů. Děkujeme všem investorům za projevenou důvěru.  Pokud chcete investovavat také a podílet se na našich projektech, sledujte naše webové stránky, facebook nebo protál www.dluhopisy.cz. Plánujeme další projekty a počítáme se zvýšením limitu emise. 

spuštění nového webu

01/06/2017spuštění nového webu

Dnes jsme spustili novou verzi webové prezentace LIBRAMENTUM. Postupně budeme doplňovat informace o naší činnosti.  Doufáme, že se Vám líbí a že pomůže rozvíjet kvalitu naší spolupráce.