Libramentum »

Aktuality

aktuality

Výkopové práce podlah ve Vyškově jsou dokončené

14/02/2022Výkopové práce podlah ve Vyškově jsou dokončené

Výkopové práce jsou dokončeny a místnosti jsou zbyveny podlahových materiálů. Dům i v základech vypadá v pořádku bez vlhkosti. Nyní se budeme aktivně soustředit na projekční část, abychom mohli jarní bourací práce, na základě vyřízeného stavebního povolení, začít co nejdříve.

Konečná vizualizace RD ve Vyškově

29/09/2021Konečná vizualizace RD ve Vyškově

Přinášíme pohled na konečnou verzi našich myšlenek k RD ve Vyškově. Náš tým se po několika sezeních shodl na finální verzi projektu. Celkově počítáme s podlahovou plochou 200 metrů čtverečných s možností rozdělení až na tři byty. Podoba dolního bytu, je dispozicí současného stavu již z části předem určena a vznikne tedy byt o velikosti 60 metrů čtverečných s dispozicí 2kk. V horním patře lze pak dle představ rozdělit 140 metrů čtverečných. Místo běžné nové střechy, chceme zbudovat v zadní části směrem k zahradě terasu, která bude sloužit jako diskrétní posezení s relaxační zónou. Zároveň tím ušetříme místo na zahradě. Pokud vše klapne dle našich představ, vytvoříme ze starého neobydleného stavení úžasný moderní dům, který bude mít celou zahradu k dispozici pro pěstování a jiné zahradničení, klidně i k chovu nějakých slepic či králíků. Jak jsme slíbili k horním bytům je samozřejmostí parkování na pozemku v garáži, kterou vybudujeme na místě současného hospodářského křídla. "Těšíme se, jak změníme tento dům v palác." Více fotografií v projektu.

dřívější aktuality

Akce na Dluhopis Libramentum po celý Duben

01/04/2022Akce na Dluhopis Libramentum po celý Duben

Připravili jsme pro Vás akci na náš Dluhopis Libramentum. Při objednávce nad 100.000,- Kč získáte 650,- Kč dolů z každého zakoupeného dluhopisu. Akce platí od 1. 4. 2022 do 30. 4. 2022.

PF 2022

21/12/2021PF 2022

Vážení obchodní partneři, přejeme Vám krásné prožití Vánočních svátků, hodně štěstí a zdraví v novém roce 2022. Současně Vám děkujeme za projevenou důvěru a těšíme se na další spolupráce.  Děkujeme Libramentum a.s.

Připravujeme nákup dalších dvou nemovitostí

29/10/2021Připravujeme nákup dalších dvou nemovitostí

Aktuálně jsme před nákupem dalších dvou nemovitostí. Rodinný dům ve Slatinkách s nedokončenou rekonstrukcí vnitřních prostor. Rodinný dům v Nivě k rekonstrukci a vybudování 3 bytových jednotek a rozdělení pozemku k vybudování dalšího RD.

Hledáme manažera pro naše stavby

14/10/2021Hledáme manažera pro naše stavby

CO BUDEŠ DĚLAT: organizovat naše stavby a dohlížet na jejich průběh, vyhledávat a spravovat subdodavatele, komunikovat s obchodními partnery, mejlovat, telefonovat a také běhat po úřadech. CO POŽADUJEME: vzdělání či praxi v oblasti staveb (to znamená, že znáš pojmy stavba, rekonstrukce, projekt, a vše co s tím souvisí), akčnost, kreativitu, samostatnost, zodpovědnost, zkrátka nechceme žádné kreatúry. CO OD NÁS MŮŽEŠ ČEKAT: práci v dynamickém a perspektivním kolektivu, pravidelnou odměnu vázanou na tvé výsledky, zázemí stabilní společnosti, možná nějaké to auto, telefon či jiný příspěvek.

Vyškov téměř vyklizen

14/07/2021Vyškov téměř vyklizen

Ve Vyškově se nám podařilo z významné části vyklidit nemovitost. Naši borci vyklidili obytné prostory domu a následovat bude vyklizení půdy. Slunce, seno a Vyškov pokračuje a my se nemůžeme dočkat, až si zazpíváme ráno z okna z nádherného domu, který ve Vyškově vybudujeme.

Máme předanou nemovitost!

07/06/2021Máme předanou nemovitost!

A máme to doma. Odteď můžeme začít s pracemi. První prioritou bude vyklizení domu, kde se nachází spousta zajimavých předmětů nejen pro sběratele. Pokud by Vás zajímalo, jaké starožitnosti jsme v domě nalezli, neváhejte nás kontaktovat nebo sledujte naše stránky na Facebooku či Instagramu.

Makáme na realizaci zakoupeného domu v Dědicích u Vyškova

21/05/2021Makáme na realizaci zakoupeného domu v Dědicích u Vyškova

V tomto měsíci jsme podepsali kupní smlouvu na nákup rodinného domu ve Vyškově. Smlouva je již podána na katastru nemovitostí a pokud vše proběhne bez průtahů, tak si nemovitost oficiálně první týden v červnu převezmeme a pustíme se do práce. V současné době připravujeme vizualizace, prověřujeme technické parametry a rozmýšlíme, jak tento projekt realizovat, aby i tento se zařadil mezi naše nejlepší. Více informací naleznete v našich projektech. 

Podepsána kupní smlouva!

28/04/2021Podepsána kupní smlouva!

Dnes je velkolepý den pro náš další projekt. Náš vážený člen představenstva Stanislav Šustr dnes podepsal kupní smlouvu na rodinný dům ve Vyškově. Jakmile proběhne přepsání nemovitosti na katastru nemovitostí a její předání, můžeme začít tvořit její lepší budoucnost!

Rezervace na rodinný dům ve Vyškově podepsána

19/04/2021Rezervace na rodinný dům ve Vyškově podepsána

Právě dnes jsme podepsali rezervační smlouvu a brzy budeme podepisovat i smlouvu kupní. Jakmile proběhne obvyklé papírování, můžeme tvořit budoucnost tohoto objektu.

Aktivně pracujeme na našich projektech

12/04/2021Aktivně pracujeme na našich projektech

Renek je naším stavebním a realitním specialistou. Aktivně vyhledává a analyzuje investiční příležitosti. Jeho úkolem je vyhledat, posoudit, spočítat a předložit projekt k realizaci. Za pomocí  odborníků z řad statiků, projektantů a subdodavatelů sestavuje cenové propočty a v samotné realizaci projektů dohlíží nad kvalitou a dodržováním standardů stavby. V současné době Renek realizuje projekty Vyškov a Hrubčice.

První část emise prodána

11/04/2021První část emise prodána

Dnešním dnem byla prodána startovací část emise Libramentum ve výši 5 mil Kč. Prostředky z této emise plánujeme v nejbližích dnech použít na nákup a rekonstrukci budovy v blízkosti města Prostějov. Bližší informace zveřejníme během následujícíh dnů. Děkujeme všem investorům za projevenou důvěru.  Pokud chcete investovavat také a podílet se na našich projektech, sledujte naše webové stránky, facebook nebo protál www.dluhopisy.cz. Plánujeme další projekty a počítáme se zvýšením limitu emise. 

Úspěšně dokončené projekty

01/12/2018Úspěšně dokončené projekty

V současnosti všechny naše aktuální projekty vrcholí. Dokončili jsme např. několik oprav střech rodinných domů. Jednu kompletní rekonstrukci s vybudováním čtyř bytových jednotek a jsme přibližně v polovině kompletní rekonstrukce rodinného domu. Současně začínáme náš další projekt a tím je rekonstrukce rodinného domu v Prostějově

spuštění nového webu

01/06/2017spuštění nového webu

Dnes jsme spustili novou verzi webové prezentace LIBRAMENTUM. Postupně budeme doplňovat informace o naší činnosti.  Doufáme, že se Vám líbí a že pomůže rozvíjet kvalitu naší spolupráce.